1183 Budapest, Vajk utca 16-20. | OM: 035126 | Intézményvezető: Somogyvári Beatrix

Szülők - Nevelők Bálja PDF  | Nyomtatás |  E-mail
2009. december 07. hétfő, 08:45
Idén – kisebb kihagyás után – közkívánatra ismét megrendezésre került a már hagyományos Szülők-Nevelők Bálja. Az esemény iskolánk 25 éves jubileumi rendezvénysorozatának egy kiemelkedő állomása volt. Időpontját, Erzsébettelepen lévén, Erzsébet névnapra időzítettük. Talán még soha nem tapasztalt érdeklődés mutatkozott a bál iránt. Rengeteg szülői segítséget kaptuk, amit ezúton is köszönünk.

 

 

 

Az idei rendezvény több szempontból is emlékezetes. Gyönyörű dekoráció, valamint pezsgő fogadta a vendégeket.

A mulatság elmaradhatatlan része a zene és a tánc. Volt mindenből bőven.


A volt és jelenlegi diákjaink egyaránt színvonalas produkciókkal bűvölték el szüleiket és tanáraikat. Iskolánk kórusa és táncos, gimnasztikás lányai nagy közös produkcióval álltak a nagyérdemű elé. Bátor lánykánk, Horváth Dominika önálló előadással lépett fel. Míg a volt diákjainkból és további 2 zeneiskolás növendékből álló Diorit nevű együttes, mintegy előzenekarként húzta a talpalávalót. Első ízben lépett a bál képzeletbeli
színpadára a Long Run formáció, talán „in the long run” -
(a későbbiekben )
még találkozhatunk
velük és
élvezhetjük
előadásukat.
Idén
a tanári kar
is több
produkcióval
rukkolt elő.
Fehér Zsófi
néni sokoldalú
tánctudásával
mindenkit
elkápráztatott.
Övé az
érdem
a 7-8.
osztályosok
nyitótánca,
a keringő
betanításáért
is.
Köszönjük. Hódoss Heni néni
és Máté Judit néni virtuóz hangon énekelt
duettet. 
Közös 
tanári 
revütáncunk
is
– látszólag –
nagy sikert
aratott.
Az idei „sztárvendég”, 
Kósa L. Adolf
is örömmel
fogadta el
igazgatónk
meghívását.
Egy izgalmas, játékos táncverseny levezetését is vállalta.
Hívószavára bizony sokan felvették – na nem a nyúlcipőt – hanem a tánccipőt!
A hagyományos bálok alkalmával elmaradhatatlan zsákbamacska meglepő ajándékai, valamint az értékes tombolanyeremények tartottak fenn izgalmat s némi várakozást a számhúzásig. Jó volt látni a nagyszámú érdeklődést. Volt büfé, étel, ital – ugyan nem a megszokott rendszerben -, ám senki nem maradhatott étlen-szomjan. Az este zenei aláfestését a fáradhatatlan Kódex együttes biztosította. Köszönet illet mindenkit, aki munkájával segítette a bál sikeres lebonyolítását, valamint, aki támogatói vagy belépőjegy vásárlással hozzájárult az iskolai alapítvány gazdagodásához. A hajnalig tartó bálon, azt gondolom, mindenki jól érezte magát!

 

Back Eszter

 

 

 

Módosítás dátuma: 2015. október 08. csütörtök, 12:26