1183 Budapest, Vajk utca 16-20. | OM: 035126 | Intézményvezető: Somogyvári Beatrix

Tanulmányi versenyek
Tanulmányi és művészeti versenyek 2017-2018 PDF  | Nyomtatás |  E-mail
2017. március 20. hétfő, 09:58

ALSÓ TAGOZAT

 

Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló:

2. Vajk-sziget (Balogh Boglárka 3.b, Dömötör Réka 3.b, Dulácska Dániel 3.b, Jurák Zoé 3.b)

Felkészítő: Máté Judit

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny, körzeti forduló:

3. Vajk-sziget (Dulácska Dániel 3.b, Veres Boglárka 3.b, Vu Minh Hoa 3.b)

Felkészítő: Máté Judit

 

Kerületi természetismeret verseny

3. évfolyam: 4. Vajk-sziget (Csabankó Manisa 3.b, Dulácska Dániel 3.b, Jankovics Flóra 3.a)

 

 

Kerületi Matematika Verseny

2. Káli Hunor 2.b

Felkészítő: Szabó Attila

 

2. Dulácska Dániel 3.b

Felkészítő: Máté Judit

 

Komplex anyanyelvi kerületi verseny:

6. Vajk-sziget (Dömötör Réka 3.b, Jurák Zoé 3.b, Mondrák Szabina 3.a)

Felkészítő: Máté Judit

 

Kerületi legszebb füzet verseny

2. Palágyi Barnabás 1.b (Felkészítő: Kovács Márta)

2. Dömötör Virág 3.b (Felkészítő: Virágné Nagy Zsuzsanna)

2. Gyikó Vanda 4.a (Felkészítő: Mészáros Fanni)

3. Chen Yixuan 4.a (Felkészítő: Mészáros Fanni)

 

Kerületi Mesevetélkedő

2. Vajk-sziget (Moga Henrietta 1.b, Neszmély Panka 1.a, Palágyi Barnabás 1.b, Papp Marcell 1.a)

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny, területi:

1. Dulácska Dániel 3.b

Felkészítő: Máté Judit

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny, országos:

8. Dulácska Dániel 3.b

Felkészítő: Máté Judit

 

Matematika háziverseny:

2. évfolyam (23 induló):

1. Petrovai Zsombor  2.a

2. Méhész Krisztofer 2.a

3. Nyul András 2.b

 

3. évfolyam (13 induló):

1. Dulácska Dániel 3.b

2. Jurák Zoé 3.b

3. Vu Minh Hoa 3.b

 

4. évfolyam (15 induló):

1. Sárközi Róbert 4.b

2. Vass-Bozsó Benedek 4.b

3. Kéri Kornél 4.b

 

FELSŐ TAGOZAT

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti forduló:

1. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Karkiss Léna 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)

Felkészítő: Galambosné Juhász Mária

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, országos döntő:

7. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Karkiss Léna 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)

Felkészítő: Galambosné Juhász Mária

 

"Hazatérés", a Feszty-emlékév keretében rendezett országos prózaíró verseny:

2. Csörgei Viktória 8.b

Felkészítő: Galambosné Juhász Mária

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, kerületi:

2. Nagy Panna Laura 8.b

Felkészítő: Galambosné Juhász Mária

 

II. Kacaj Panka mese- és versíró pályázat, gyermek és ifjúsági történet kategória:

3. Horváth Dániel 6.b

Felkészítő: Boldog Gabriella

 

Vörösmarty szavalóverseny, kerületi:

1. Ledő Sebestyén 8.a

Felkészítő: Ledő Attila

 

Kerületi prózamondó verseny:

2. Bánki Zoé 6.a

Felkészítő tanár: Vaszilkóné Porhajas Éva

 

Komplex rajzverseny, kerületi:

2. Bucz Renáta 7.a

Felkészítő: Tihanyi Viktor

 

Kerületi angol tanulmányi verseny:

1. Hajdú Gellért 5.a

2. Weng Jiayi 5.b

Felkészítők: Back Eszter, Kincses Judit

 

1. Soós Kende 8.a  (felkészítő: Kincses Judit)

3. Sticza Máté 7.b (felkészítő: Mihályi Györgyi)


Országos angol nyelvi verseny, iskolai forduló:

1. Sticza Máté 7.b

Felkészítő: Mihályi Györgyi

 

Kerületi angol nyelvi verseny:

4. Vu Minh Viet 6.a

Felkészítő: Kincses Judit


 

Tímár Éva angol vers- és prózamondó verseny kerületi forduló:

Arany minősítés: Nagy Sára 5.a

Ezüst minősítés: Jakus Noel 5.b

Bronz minősítés: Gyikó Dániel 6.b

Bronz minősítés: Csörgei Viktória 8.b

 

Európán át - angol-földrajz verseny

1. Vajk-sziget (Balkányi Lajos 8.b, Bökfi Zsombor 8.a, Makó Beáta 8.b, Soós Kende 8.a)

Felkészítők: Back Eszter, Kincses Judit (angol), Juhász Péter (földrajz)

 

Tiszán innen - Dunán túl országos népdaléneklő verseny, kerületi forduló:

Arany minősítés: Király Blanka (5.a) - Ökrös Margaréta (5.b)

Arany minősítés: Chen Yi Wei 5.b, Fetter Fanni 5.b, Király Blanka 5.a, Ökrös Margaréta 5.b, Polgár Orsolya 5.a

Ezüst minősítés: Pethő Réka Sára 6.b

Ezüst minősítés: Babály Tekla 7.a, Nagy Nóra Katica 7.a, Szabó Gréta 7.a

Bronz minősítés: Nagy Dorottya Sára 6.b, Pethő Réka Sára 6.b, Romhányi Eszter 6.a

Felkészítő: Hódoss Henriette

 

Bolyai Komplex Természettudományi csapatverseny

2. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Dömötör Virág 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b, Páldi Eszter 8.a,  Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a)

 

  • Informatika: 2. helyezés és különdíj: Soós Kende 8.a

 

Felkészítők: Fazekas Krisztina, Ledő Attila, Mészáros Mariann, Somogyvári Beatrix, Szűcsné Szalay Gabriella

 

Bolyai Természettudományi csapatverseny

2. Vajk-sziget (Balkányi Lajos 8.b, Csörgei Viktória 8.b, Fazekas Tamás 8.b, Pethes Balázs 8.b)

4. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Makó Beáta 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)

6. Vajk-sziget (Freshl Katalin 7.a, Herner Vivien 7.a, Nagy-Ferenczi Réka 7.a)

Felkészítők: Fazekas Krisztina, Juhász Péter, Mészáros Mariann

 

Teleki Pál földrajz-földtan verseny, kerületi:

1. Nagy Panna Laura 8.b

7. Gulácsy Fanni 8.a

Felkészítő: Juhász Péter


Kaán Károly természet- és környezetismereti verseny, kerületi:

3. Nagy Dorottya Sára 6.b

6. Vu Minh Viet 6.a

Felkészítő: Juhász Péter

 

Hermann Ottó biológia verseny, kerületi:

1. Bross Tamás 7.b

3. Páldi Eszter 7.b

6. Csörgei Viktória 8.b

Felkészítő: Juhász Péter

 

Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló:

4. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Páldi Eszter 8.a,  Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a)

6. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Makó Beáta 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)

Felkészítők: Somogyvári Beatrix, Szűcsné Szalay Gabriella

 

Kerületi Diákhetek matematika csapatverseny:

2. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Gulácsy Fanni 8.a, Makó Beáta 8.b, Nagy Dorottya Sára 6.b)

4. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Páldi Máté 8.a, Pethes Balázs 8.b, Soós Kende 8.a)

Felkészítő: Szűcsné Szalay Gabriella

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny, területi:

6. Kókai Zalán 7.a

 

XVIII. Országos Technikaverseny - "Ember és energia", fővárosi forduló:

2. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a)

Felkészítő: Ertli Mária, Mészáros Mariann

Módosítás dátuma: 2017. június 29. csütörtök, 10:10
 
Tanulmányi és művészeti versenyek PDF  | Nyomtatás |  E-mail
2012. szeptember 09. vasárnap, 19:01

Országos, fővárosi, kerületi versenyek helyezettjei

2014 - 2015

 

A kerületi Diákhét irodalmi pályázata

Általános iskolások versíró versenye

1. Nagy Panna Laura 6.b

2. Nagy Ádám Attila 6.b

3. Balogh Szilárd László 6.b

 

Különdíjas: Molnár Zsófia 5.b

 

Általános iskolások prózaíró versenye

2. Makó Beáta 6.b

3. Kemény Vince 6.b

 

Különdíjas: Csörgei Viktória 6.b

 

Kerületi helyesírási verseny

2. Nagy Panna 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)

 

Aranytoll szépírói pályázat

Ezüst minősítés: Balkányi Lajos 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)

Ezüst minősítés: Csörgei Viktória 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)

Ezüst minősítés: Nagy Panna 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)

Bronz minősítés: Molnár Zsófia 5.b (felkészítő: Boldog Gabriella)

Bronz minősítés: Balogh Szilárd 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)

Bronz minősítés: Székely Máté 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)

Bronz minősítés: Nagy Adél 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)

 

Kerületi tréfás mesemondó verseny

A Piros iskola különdíját nyerte: Jakus Noel 3.b

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei/körzeti forduló: 8. Vajk-sziget (Mylka Csoki fantázianevű csapat: Dömötör Virág 6.b, Makó Beáta 6.b, Nagy Panna 6.b, Páldi Eszter 6.a.

 

Bolyai Természettudományos Csapatverseny

Megyei/körzeti forduló:

4. helyezés

Csákányi György 8.b

Kovács Karina 8.a

Somogyvári Erik 8.b

Vincze Henrietta 8.a

Felkészítő tanárok: Fazekas Krisztina, Juhász Péter, Mészáros Mariann

 

6. helyezés

Biró Levente 6.a

Bökfi Zsombor 6.a

Páldi Eszter 6.a

Páldi Máté 6.a

Felkészítő tanárok: Juhász Péter


Kaán Károly országos természetismereti verseny

Megyei / fővárosi forduló

6. Horváth Bertalan Péter 5.a


Kerületi matematika verseny

3. évfolyam: 1. Chen Yi Wei 3.a

 

Zrínyi Ilona matematika verseny, regionális forduló (6 kerületet ölel fel)

5. Hajdú Gellért 3.a (kerületi 2. hely!) Felkészítő nevelő: Siránné Kiss Mária

11. Kókai Zalán 5.a (kerületi 2. hely!) Felkészítő nevelő: Szűcsné Szalay Gabriella

13. Fekete Luca 7.b (kerületi 5. hely!) Felkészítő nevelő: Hódoss Henriette


Tímár Éva angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

Fekete Luca (7.b) - Arany fokozat

Horváth Bertalan (5.a) - Arany fokozat

Bökfi Nerina (5.b) - Bronz fokozat

 

Kerületi angol tanulmányi verseny

5-6. évfolyam:

3. Soós Kende 6.a

7. Nagy Adél 6.b

 

7-8. évfolyam:

5. Tokai Zoltán 7.b

7. Miszlai Dorottya 8.b

 

Európán át angol - földrajz csapatverseny

2. Vajk-sziget (Miszlai Dorottya, Csönge Alexandra, Nagy Cintia, Somogyvári Erik - mind 8.b; felkészítők: Kincses Judit, Juhász Péter)

 

Szent László Történelemverseny

3. Vajk-sziget (Gulácsy Fanni 6.a, Nagy Panna Laura 6.b, Soós Kende 6.a; felkészítő tanár: Vaszilkóné Porhajas Éva)

 

Kerületi fizikaverseny

1. Tokai Zoltán 7.b

4. Éles Levente 7.a

 

Országos honismereti levelezős verseny:

1. Dömötör Virág 6.b

 

Tiszán innen - Dunán túl országos népdaléneklő verseny, kerületi forduló:

Arany minősítés: Váradi Róbert 7.a

 

2013 - 2014

 

Kerületi mesemondó verseny

Ezüst minősítés: Jakus Noel 2.b

 

Kerületi népdaléneklő verseny

2. Emperger Máté 1.a

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny, kerületi forduló

5. évfolyam:

1. Nagy Panna Laura 5.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mara)

 

6. évfolyam:

5. Erdő Anna 6.b (felkészítő: Boldog Gabriella)



Kerületi angol verseny:


5. évfolyam (felkészítő: Back Eszter):

1. Nagy Adél (5.b)

3. Dömötör Virág (5.b)
3. Makó Beáta (5.b)


6. évfolyam (felkészítő: Back Eszter):

4. Juhász Annamária (6.b)
7. Szemán Blanka (6.b)


Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló:

Kiemelt arany minősítés: Váradi Róbert (6.a)



Kerületi komplex rajzverseny:

4. Lajos Panna 7.a


A Magyar Állami Operaház videópályázata

Első díj: Hárybook c. film (Vajk-sziget Általános Iskola, 7-8. évfolyam)

A Balett-igazgató különdíja: Hárybook c. film (Vajk-sziget Általános Iskola, 7-8. évfolyam)

Közönségdíj: Háry-kaland (Vajk-sziget Általános Iskola, 4.b osztály)

 

Kerületi komplex anyanyelvi verseny:

2. évfolyam: 5. Vajk-sziget (Dömötör István Vajk 2.b, Csengődi Zsófia 2.a, Hajdú Gellért 2.a)

3. évfolyam: 4. Vajk-sziget (Vu Minh Viet, 3.a)

4. évfolyam: 6. Vajk-sziget

 

Tímár Éva Angol Nyelvű Vers- és Prózamondó Emlékverseny:

Ezüst minősítés: Tokai Zoltán 6.b


"Európán át" angol nyelvű földrajz verseny:

3. Vajk-sziget

 

Meselovagok Napja, rajzverseny:

2. Nyúl Regina 6.b

 

Kerületi matematika verseny:

4. Hajdú Gellért 2.a

 

Fejér Lipót matematika verseny/ kerületi forduló

10. Nagy Panna Laura 5.b (felkészítő tanár: Szűcsné Szalay Gabriella)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló (83 induló):

21. Kovács Zsombor 4.b, Mercz Dániel 4.b, Stadler Márton 4.b

53. Fodor Martin 4.b, Lenhardt Zsófia 4.b, Pápay Dominik 4.b

 

2012-2013

 

Bánki Bernadett (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Bökfi Bodza (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Csontos Bence Márk (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Fedor Maja (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Gyikó Dániel Tamás (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Katona Dorina Viktória (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Nagy Dorottya Sára (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Nagy Dorottya Sára (2.b), 3. helyezés, Vörösmarty-szavalóverseny, kerületi

Nagy Dorottya Sára (2.b), 3. helyezés, Talentum tehetséggondozó verseny, Ki mit tud?

Páldi Milán (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Pethő Réka Sára (2.b), 1. helyezés, XVIII. kerületi SOFI-EGYMI Logopédiai Szakszolgálatának versmondóversenye

Pethő Réka Sára (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Tihanyi Lili Mira (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Babály Tekla (3.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Balogh Dániel (3.a), 3. helyezés, kerületi mesemondó verseny

Balogh Dániel (3.a), 12. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, csapat, területi forduló

Gyöngyösi Viktória Melinda (3.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Horváth Bertalan (3.a), 12. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, csapat, területi forduló

Mátéfy Ádám (3.a), 1. helyezés, kerületi matematika verseny, egyéni

Mátéfy Ádám (3.a), 4. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, egyéni, területi forduló

Mátéfy Ádám (3.a), 12. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, csapat, területi forduló

Nagy-Ferenczi Réka (3.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Fehér Viola Éva (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Gulácsy Fanni (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Kolozs Ádám (4.a), 1. helyezés, kerületi szépíró verseny

Kolozs Ádám (4.a), 17. helyezés (200 indulóból), budapesti szépíró verseny

Ledő Sebestyén (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Páldi Eszter (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Páldi Máté (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Nagy Adél (4.b), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Nagy Panna Laura (4.b), 3. helyezés, Talentum tehetséggondozó verseny, Ki mit tud?

Nagy Panna Laura (4.b), 14. helyezés, Bendegúz levelezős verseny, országos döntő, természetismeret témakör

Vajda Renáta (4.b), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi

Éles Levente (5.a), költészet napi rajzpályázat, pályaművét bemutatták a Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény kiállítótermében

Váradi Róbert (5.a), arany minősítés, szólóének kategória, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló

Fekete Luca Anna (5.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Nagy Vencel (5.b), költészet napi rajzpályázat, pályaművét bemutatták a Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény kiállítótermében

Nyúl Regina (5.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Tolnai Kitti Krisztina (5.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Lajos Panna (6.a), az ELTE különdíja, kerületi komplex rajzverseny

Tingyela Stefánia (6.a), különdíj, kerületi prózamondó verseny

Benedek Fanni (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Erdő Anna (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Kovács Krisztián (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Soós Anna (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Hegedüs Richárd (7.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Nagy Henrietta (7.b) 9. helyezés, Teleki Pál földrajz-verseny, kerületi

Polgár Eszter (7.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Ledő Barnabás (8.a), 2. helyezés, Vörösmarty-szavalóverseny, kerületi

Bata Nikolett (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló

Bata Nikolett (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi

Bata Nikolett (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti

Bata Nikolett (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti

Fazekas Cintia (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Fazekas Cintia (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló

Koppányi Gréta (8.b) 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola)

Koppányi Gréta (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti

Martinecz Andrea (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Martinecz Andrea (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló

Oláh-Környei Paulina (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló

Oláh-Környei Paulina (8.b), 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola)

Oláh-Környei Paulina (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi

Oláh-Környei Paulina (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti

Oláh-Környei Paulina (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti

Petrovics Angelina (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló

Petrovics Angelina (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Stadler Anna (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló

Stadler Anna (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi

Stadler Anna (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti

Stadler Anna (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti

Tolnai Lilien (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Tolnai Lilien (8.b), 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola)

Tolnai Lilien (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi

Tolnai Lilien (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti

Virág Vivien (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló

Virág Vivien (8.b), 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola)

Virág Vivien (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi

Virág Vivien (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti

 

2011-2012

 

Nagy Dorottya Sára (1.b), 2. helyezés, „Kutyám és én” rajzpályázat

Balogh Dániel (2.a), 4. helyezés, ÖKO Természetismereti verseny

Freschl Katalin (2.a), 4. helyezés, ÖKO Természetismereti verseny

Horváth Bertalan (2.a), arany fokozat, Kerületi mesemondó verseny

Kenderes Lili (2.a), különdíj, „Kutyám és én” rajzpályázat

Kenderes Lili (2.a), 3. helyezés, „Ember és környezete” rajzverseny

Bökfi Nerina (2.b), ezüst fokozat, Mi kerületünk rajzpályázat

Bross Tamás (2.b) 4. ÖKO Természetismereti verseny

Bökfi Zsombor (3.a), arany fokozat, Mi kerületünk rajzpályázat

Bökfi Zsombor (3.a), 5. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny

Fehér Viola (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Gulácsy Fanni (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Gulácsy Fanni (3.a), ezüst fokozat, Mi kerületünk rajzpályázat

Gulácsy Fanni (3.a), különdíj, Olvasni jó! (címlapterv pályázat)

Ledő Sebestyén (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Madarassy Zóra (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Madarassy Zóra (3.a), bronz fokozat, Szóló népdaléneklés, kerületi

Nagy Nikoletta (3.a), különdíj, Karácsonyi kreatív vetélkedő

Páldi Eszter (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Sidló Viktória (3.a), különdíj, Karácsonyi kreatív vetélkedő

Csörgei Viktória (3.b), bronz fokozat, Mese- és prózamondó verseny

Csörgei Viktória (3.b), különdíj, Legszebb füzet pályázat

Dömötör Virág (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti

Fehér Ádám (3.b), 5. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny

Lenhardt Réka (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti

Molnár Szintia (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti

Nagy Adél (3.b), különdíj, Legszebb füzet pályázat

Nagy Panna (3.b), 3. helyezés, Legszebb füzet pályázat

Nagy Panna (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti

Nagy Panna (3.b), 5. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny

Balogh Anikó (4.a), 4. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny

Éberth Boglárka (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Hajdú Donát (4.a), 3. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, területi

Hajdú Donát (4.a), 14. helyezés, „Tehetség – XIX.” (212 induló!)

Hajdú Donát (4.a), 27. Zrínyi Matematikaverseny, országos

Hajdú Donát (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Kóté Róbert (4.a), ezüst fokozat Szóló népdaléneklés, kerületi

Kóté Róbert (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Máté Gergely (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Neszmély Zsombor (4.a), 3. helyezés, Kerületi helyesírási csapatverseny

Neszmély Zsombor (4.a), 4. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny

Neszmély Zsombor (4.a), 5. helyezés, Olvasni jó!, kerületi csapatverseny

Neszmély Zsombor (4.a), 15. helyezés, „Tehetség – XIX.” (212 induló)

Polónyi Tamás (4.a), 5. helyezés, Olvasni jó!, kerületi csapatverseny

Berkics Gergely (4.b), 3. helyezés, Kerületi helyesírási csapatverseny

Berkics Gergely (4.b), 4. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny

Csontos Gergő (4.b), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés

Erdő Krisztina (4.b), 3. helyezés, Kerületi helyesírási csapatverseny

Erdő Krisztina (4.b), 5. helyezés, Olvasni jó!, kerületi csapatverseny

André Ilona (5.a), 1. helyezés, Kerületi angol tanulmányi verseny

Géró Bettina (5.a), 4. helyezés, Kerületi angol tanulmányi verseny

Blastik Ágnes (6.a), 12. helyezés, Szent László történelmi vetélkedő

Nagy Henrietta (6.b), 12. helyezés, Szent László történelmi vetélkedő

Sereg Dániel (6.b), 12. helyezés, Szent László történelmi vetélkedő

Biró Fanni (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny

Csasznek Rebeka (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny

Csernák Eszter (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny

Gedai Orsolya (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny

Gedai Orsolya (8.a), 5. helyezés, Teleki Pál földrajzverseny

Gencsi Hajnalka (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny

Li Lu Anikó (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny

 

A Népi gyermekjáték csapatversenyen ezüst fokozatú elismerést érdemelt ki: Bökfi Bodza 1.b, Csontos Bence 1.b, Fedor Maja 1.b, Katona Dorina 1.b, Mészöly Melinda 1.b, Páldi Milán 1.b, Sipos Maja 1.b, Uy Roxána 1.b, Máté Bernadett 1.b,  Nagy Dorottya Sára 1.b.

 

A Múltidéző történelmi vetélkedőn bronz fokozatú elismerésben részesült:  André Ilona 5.a, Bagoly Dániel 5.a,  Géró Bettina 5.a, Horváth Kevin 5.a, Lajos Panna 5.a,  Makkai József 5.a, Pethő Dániel 5.a, Tingyela Dorottya 5.a, Vincze Henriett 5.a, Erdő Anna 6.a, Kiss Tamara 6.a, Ludányi Lili 6.a, Nagy Bence 6.a, Soós Anna 6.a, Nagy Henrietta 6.b, Nagy Henrietta 6.b,  Polgár Eszter 6.b, Sereg Dániel 6.b, Tellesz Atanáz 6.b, Wohner Krisztina 6.b.

A legjobb kamaszdarabnak járó díjat nyerte el az Amatőr Színjátszó Fesztiválon a Vajk-sziget felsős színjátszó körének (vezetője Boldog Gabriella) Ilyenek vagyunk, ilyennek láttak minket?! című  előadása. A darab szereplői: Fazekas Cintia, Koppányi Gréta, Martinecz Andrea, Martinecz Anikó, Petrovics Angelina, Tolnai Lili (mind 7.b), Benedek Fanni, Bial Dániel, Erdő Anna, Kiss Tamara, Kovács Krisztián, Nagy Bence, Pethes Dániel, Soós Anna (mind 6.a). A zenei szerkesztésben Ferincz Péter (8.a) segédkezett.

Módosítás dátuma: 2017. március 20. hétfő, 10:16