Az 5. osztályosok 3 napja

Megosztás Facebookon
Megosztás X-en

Az 5.a és 5.b osztály tavaszi osztálykirándulása színes, vidám lezárása volt ennek, a már felsősként töltött, tanévnek. Nyomoztunk és piknikeztünk a Margitszigeten, végig jártuk a Pál utca fiúk ikonikus helyszíneit, megmásztuk a Grund farakásait. Jókat fagyiztunk. Zárásként, a harmadik napon, papírt merítettünk és régészkedtünk Esztergomban. Kincsekkel és élményekkel tértünk haza.