Tanév végén – hagyományosan már lassan 10 éve – bemutatkoznak a tankerület iskolái a technika órákon készített alkotásaikkal egy választott témakörben a Wekerlei Kultúrházban. Idén a makettkészítést Budapestről választottuk témának.
Az 2026. évi kiállítás május 22-től ingyenesen látogatható, a Kultúrház (XIX. ker. Petur utca 7.) nyitvatartási idejében. A kiállítás augusztus 14-ig látogatható.
A kiállításon három az iskolánkban Illés Rita tanárnő vezetésével készült makett került kiállításra:
1) Otthon a kertvárosban 18. kerület Erzsébet Telep
Készítették 5.-6.-7. évfolyam diákjai
2) 56-os emlékmű 18. kerület Hargita tér
Készítették 5.-6.-7. évfolyam diákjai
3) Szabó Ervin Könyvtár Lőrinci Nagykönyvtár 18. kerület Thököly út
Készítették 5.-6.-7. évfolyam diákjai
.