Az 5. osztályosok 3 napja

Az 5.a és 5.b osztály tavaszi osztálykirándulása színes, vidám lezárása volt ennek, a már felsősként töltött, tanévnek. Nyomoztunk és piknikeztünk a Margitszigeten, végig jártuk a

TOVÁBB OLVASOM

XVIII. kerületi napközis tábor

Kedves Szülők! Szeretnénk felhívni a figyelmüket a kerületi nyári napközis táborozási lehetőségekre. A tábor fenntartója Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormány-zata, működtetője a Csibész Család-

TOVÁBB OLVASOM

Ballagás

„…Elbúcsúzom, de itt marad belőlem néhány pillanat…” További fényképek a galériában

TOVÁBB OLVASOM

Kerületi diákolimpia

A kerületi Diákok Olimpiája évzáró eseményén jártunk, ahol diákjaink átvehették a kategóriájukban elért 3. helyezésért járó oklevelet. Összesítésben a 7. helyen végeztünk. Iskolánkat Pósfai Zsombor

TOVÁBB OLVASOM

Tűzre, vízre vigyázzatok!

A 2.a osztály izgalmas és tanulságos látogatást tett a kispesti tűzoltóságon. A gyerekek testközelből ismerkedhettek meg a tűzoltók munkájával, felszerelésével és mindennapi feladataival. A program

TOVÁBB OLVASOM

Hajrá Nono

Pörös Norinának, 8.b osztályos tanulónknak június első hetében lehetősége volt elindulni az idei korosztályos országos lovasbajnokságon, melyen nagyon sikeresen zárta a hétvégét. Végzős diákunknak a

TOVÁBB OLVASOM

A dzsungel könyve

A múlt héten a Vajk-Sziget Általános Iskolában Hódoss Henriette tanárnő rendezésében bemutatásra került A dzsungel könyve c. zenés darab. A musicalt szerda délelőtt az iskola

TOVÁBB OLVASOM

Nemzeti Összetartozás Napja

Intézményünkben idén is méltó módon emlékeztünk meg június 4-én a Nemzeti összetartozás napjáról. A történelmi évforduló alkalmából a 8.b osztály tanulói egy ünnepi műsorral készültek

TOVÁBB OLVASOM

Országos-Gyermek-életminőség Felmérés

Tisztelt Szülők! A Semmelweis Gyermekklinika Országos-Gyermek-életminőség Felmérést (HUN-PQoL) indított, melynek célja, hogy elsőként átfogó, tudományosan megalapozott módon mérje fel a 4–18 éves, egészséges, valamint krónikus

TOVÁBB OLVASOM