Tanévzáró és bizonyítványosztás

Megosztás Facebookon
Megosztás X-en

Ma megtartottuk Tanévzáró ünnepségünket a Vajkban! Minden kedves diákunknak, szülőknek és munkatársainknak élményekkel teli szép nyarat kívánunk!

Találkozzunk szeptember 1-én, a Tanévnyitón!
Éljen a VAKÁCIÓ! 🙂

Az iskola Vezetősége