Ma megtartottuk Tanévzáró ünnepségünket a Vajkban! Minden kedves diákunknak, szülőknek és munkatársainknak élményekkel teli szép nyarat kívánunk!
Találkozzunk szeptember 1-én, a Tanévnyitón!Éljen a VAKÁCIÓ! 🙂
Az iskola Vezetősége