1183 Budapest, Vajk utca 16-20. | OM: 035126 | Intézményvezető: Somogyvári Beatrix

DOL
DOL 2016-2017 PDF  | Nyomtatás |  E-mail
2017. február 21. kedd, 11:00

Kiemelkedő versenyeredmények

2016-2017

 

Testnevelőink: Pintérné Major Zsuzsanna, Sirán Gergely

 

 

ASZTALITENISZ

Alsó tagozat, kerületi, lány egyéni: 1. Takács Hanna 4.b

Felső tagozat, kerületi lány egyéni: 3. Martyin Zsuzsanna 8.b

Budapesti Diákolimpia, lány egyéni: 3. Takács Hanna 4.b

 

ATLÉTIKA

Mezei futás:

2. Karkiss Léna 8.b

3. Fedor Maja 6.b

 

Magasugrás:

III. korcsoport, fiúk: 3. Karkiss Máté (6.b)  140 cm

III. korcsoport, lányok: 2. Stadler Zsófia (7.b) 135 cm

IV. korcsoport, fiúk: 1. Süveg Marcell (8.a)  170 cm

IV. korcsoport, fiúk: 3. Mercz Dániel (7.b) 155 cm

IV. korcsoport, lányok: 1. Karkiss Léna (8.b) 153 cm

IV. korcsoport, lányok: 2. Gedai Réka (7.a) 140 cm


Legeredményesebb iskola: Vajk-sziget (8 induló, 6 érmes helyezés, egy 4. hely.
Megdőlt 2 iskolacsúcs, 7 egyéni csúcs)

 

KÉZILABDA

Fiúk: 3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Király Barnabás 7.a, Kókai Zalán 7.a, Mercz Dániel 7.b, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a, Süveg Marcell 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)

 

KOSÁRLABDA

IV. korcsoport, fiúk:

3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Kókai Levente 7.a, Ledő Sebestyén 8.a, Mercz Dániel 7.b, Nagy Ádám 8.b, Süveg Marcell 8.a, Páldi Máté 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)

 

LÖVÉSZET

Egyéni: 3. Páldi Eszter 8.a

 

RÖPLABDA

IV. korcsoport, lányok:

3. Vajk-sziget (Becze Petra 7.b, Martyin Zsuzsanna 8.b, Molnár Szintia 8.b, Páldi Eszter 8.a , Szombathy Fanni 7.b, Vajda Renáta 8.b)

IV. korcsoport, fiúk:

3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Kókai Levente 7.a, Kókai Zalán 7.a, Mercz Dániel 7.b, Páldi Máté 8.a, Süveg Marcell 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)

 

SAKK

II. korcsoport, lányok (9 forduló, körmérkőzés)

2.Lichtenberger Daniella 5.b

 

III. korcsoport, lányok (6 forduló, körmérkőzés)

1.Nagy-Tromler Emma 5.b

 

III. korcsoport, fiúk (5 forduló, svájci rendszer)

1.Hajdú Gellért 5.a

6. Páldi Milán 6.b

 

IV. korcsoport, fiúk (5 forduló, svájci rendszer)

3. Kókai Zalán 7.a

 

Csapatverseny, lányok, I-II. korcsoport:

2. Vajk-sziget (Lichtenberger Daniella 5.b...)

 

Csapatverseny, lányok, III-IV. korcsoport:

1. Vajk-sziget (Chen Yi Wei 5.a, Nagy-Tromler Emma 5.b, Quan Thanh Lan 6.b)

 

Csapatverseny, fiúk, III-IV. korcsoport:

2. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Hajdú Gellért 5.a, Kókai Zalán 7.a, Sima Bence 8.a)

 

1. Mercz Dániel 7.b

2. Zuber Marcell 7.b

2. Kovács Zsombor 7.b


SNOWBOARD

2. Nagy Marcell 7.a

 

ÚSZÁS

Alsó tagozat:

Gyorsúszás: 4. Jurák Zoé 3.b

Hátúszás: 1. Jurák Zoé 3.b

Hátúszás: 3. Nguyen Minh Anh 3.a

 

Felső tagozat:

Lány váltó: 1. Vajk-sziget (Fedor Maja 6.b, Nagy Nóra Katica 7.a, Törő Laura 7.a, Uy Roxana 6.b)

Pillangó: 1. Törő Laura 7.a

Gyors: 2. Törő Laura 7.a

Hátúszás: 2. Páldi Eszter 8.a

Pillangó: 3. Páldi Eszter 8.a

 

 

 

Módosítás dátuma: 2017. március 27. hétfő, 08:52
 
DOL 2015-2016 PDF  | Nyomtatás |  E-mail
2016. január 12. kedd, 10:27

Kiemelkedő versenyeredmények

2015 - 2016


Diák Olimpia

 

 

ASZTALITENISZ

I-II. korcsoport, zárt verseny, lányok:

3. Király Blanka 4.a

5. Takács Hanna 3.b

 

III-IV. korcsoport, zárt verseny. lányok:

1. Tóth Adél 8.a

2. Martyin Zsuzsanna 7.b

 

 

ATLÉTIKA

"Iharos Sándor" mezei futás:

II. korcsoport, fiú csapat:

4. Vajk-sziget

 

Egyéni verseny, III. korcsoport:

1. Karkiss Léna 7.b

 

Négytusa, III. korcsoport:

Fiú csapat: 6. Vajk-sziget

Lány csapat: 3. Vajk-sziget

Lányok, egyéni: 1. Karkiss Léna 7.b

 

600 m síkfutás:

III. korcsoport, lány egyéni:

1. Karkiss Léna 7.b

 

Távolugrás:

III. korcsoport, lány egyéni:

1. Karkiss Léna 7.b

 

IV. korcsoport, lány egyéni:

5. Russnák Regina 7.a

 

Kislabda hajítás:

III. korcsoport, fiúk:

3. Tóth Zalán 6.b

5. Fodor Martin 6.b

 

III. korcsoport, lányok:

1. Martyin Zsuzsanna 7.b

IV. korcsoport, lányok:

1. Tóth Adél 8.a

 

Öttusa, IV. korcsoport:

Fiú csapat: 6. Vajk-sziget

Lány csapat: 5. Vajk-sziget

 

300 m síkfutás:

IV. korcsoport, fiúk:

4. Polónyi Tamás 8.a

 

IV. korcsoport, lányok:

5. Béres Anna 8.b

 

1500 m síkfutás:

IV. korcsoport, lányok:

2. Páldi Eszter 7.a

 

4x100 m váltófutás:

IV. korcsoport, fiúk: 4. Vajk-sziget

IV. korcsoport, lányok: 5. Vajk-sziget

 

Súlylökés:

IV. korcsoport, lányok:

1. Tóth Adél 8.a

 

IV. korcsoport, fiúk:

3. Éles Levente 8.a

 

JÁTSSZUNK EGYÜTT!

2. évfolyam: 4. Vajk-sziget

4. évfolyam: 4. Vajk-sziget

 

 

KÉZILABDA

III. korcsoport, fiúk: 2. Vajk-sziget

 

LABDARÚGÁS

IV. korcsoport, kispályás bajnokság: 2. Vajk-sziget (Éles Levente 8.a, Nagy Bence 8.a, Nagy Vencel 8.b, Polónyi Tamás 8.a, Romhányi Bálint 8.a, Stojka-Somogyi Ferenc 8.a, Szombathy Dániel 8.a, Tokai Zoltán 8.b, Váradi Róbert 8.a)

 

LÖVÉSZET

Csapatverseny: 6. Vajk-sziget  (Balogh Ádám 8.b, Éles Levente 8.a, Kertesi-Elek Ákos 5.a, Soós Kende 7.a)

 

KOSÁRLABDA

III. korcsoport, fiúk: 1. Vajk-sziget (Balogh Dániel 6.a, Biró Levente 7.a, Fodor Martin 6.b, Kókai Levente 6.a, Kókai Zalán 6.a, Mercz Dániel 6.b, Tóth Zalán 6.b, Zuber Marcell 6.b.)

 

MOUNTAIN BIKE

Budapesti Diák Olimpia

Gyermek I. kategória:

1. Takács Lili 1. a

1. Petrovai Zsombor 1. a

1. Joó Zoltán 2. a

 

Gyermek II. kategória:

1. Jakab Viktória 3.a

 

Gyermek III. kategória:

1. Balogh  Barnabás 4.a

2. Versényi Viktória 4. a

 

3. Szabó Flóra 4.a

 

RÖPLABDA

III. korcsoport, lányok: 2. Vajk-sziget (Becze Petra 6.b, Martyin Zsuzsanna 7.b, Szombathy Fanni 6.b, Vajda Renáta 7.b)

IV. korcsoport, fiúk: 4. Vajk-sziget

IV. korcsoport, lányok: 5. Vajk-sziget

 

SAKK

Egyéni verseny, fiúk:

II. korcsoport:   1. Hajdu Gellért 4.a

III. korcsoport:  4. Balogh Dániel 6.a

IV. korcsoport:  2. Romhányi Bálint 8.a

4. Máté Gergely 8.a

 

Egyéni verseny, lányok:

I. korcsoport:   5. Hornyák Hanna 2.a

II. korcsoport:    2. Nagy-Tromler Emma 4.b

4. Molnár Anna 3.b

III. korcsoport:   3. Quan Thanh Lan 5.b

 

Csapatverseny, fiúk:

III-IV. korcsoport: 2. Vajk-sziget (Balogh Dániel 6.a, Kókai Zalán 6.a, Máté Gergely 8.a, Romhányi Bálint 8.a)

 

Csapatverseny, lányok:

I-II. korcsoport: 1. Vajk-sziget (Hornyák Hanna 2.a, Lichtenberger Daniella 4.b, Nagy-Tromler Emma 4.b)

III-IV. korcsoport: 2. Vajk-sziget (Erdő Krisztina 8.b, Quan Than Lan 5.b, Tóth Adél 8.a)

 

II. korcsoport, lányok: 1. Galambos Nóra 5.b

III. korcsoport, fiúk: 1. Mercz Dániel 6.b

2. Zuber Marcell 6.b

 

SNOWBOARD

2. Nagy Marcell 6.a

 

STREETBALL

III. korcsoport, fiúk: 2. Vajk-sziget

III. korcsoport, lányok: 2. Vajk-sziget

IV. korcsoport, fiúk: 4. Vajk-sziget

 

 

 

ÚSZÁS

I. korcsoport:

Mellúszás: 6. Sipos Noel 2.b

 

 

II. korcsoport:

Fiú váltó: 4. Vajk-sziget

Mellúszás: 6. Páldi Milán 5.b

 

III. korcsoport:

Lány váltó: 1. Vajk-sziget (Dömötör Virág 7.b, Nagy Panna 7.b, Törő Laura 6.a, Uy Roxána 5.b)

Hátúszás: 1. Törő Laura 6.a

3. Nagy Panna 7.b

Gyorsúszás: 2.  Törő Laura 6.a

Mellúszás: 4. Dömötör Virág 7.b

 

IV. korcsoport:

Gyorsúszás: 1. Törő Márton 8.b

Pillangó: 1. Törő Márton 8.b

Fiú váltó: 3. Vajk-sziget (Balog Dávid 7.a, Benedek Norbert 8.a, Süveg Marcell 7.a, Törő Márton 8.b)

Hátúszás: 2. Páldi Eszter 7.a

Hátúszás: 3. Süveg Marcell 7.a

 

SÍ és SNOWBOARD

1. Mercz Dániel 6.b

1. Galambos Nóra 5.b

2. Zuber Marcell 6.b

1. Nagy Marcell 6.a (snowboard)

 

Egyéb versenyek

 

AKROBATIKUS TORNA

XII. Grassalkovich Kupa, Gödöllő, gyermek hármas: 4. Nagy Dorottya 5.b

Fradi Kupa, gyermek hármas: 3. Nagy Dorottya 5.b

 

RITMIKUS GIMNASZTIKA

IX. Pécs Kupa nemzetközi verseny, junior csapatverseny: 1. Grácia Fair (Babály Virág 8.b)

 

Porsche Buda Halloween Night Race: 2. Galambos Nóra 5.b

 

SZINKRONÚSZÁS

III. Aquatic-Cewe Kupa, kombinációs kűr: 2. Uy Roxána 5.b

Aqua Diapolo Kupa, Szentendre, mini egyéni kűr: 3. Romhányi Eszter 5.a

Aqua Diapolo Kupa, Szentendre, mini páros: 4. Törő Laura 6.a

 

TÁNCSPORT

Modern Táncsport Magyarországi Szövetség, Őszi Kupa: 1. Tom Relevé Dance csoport (Bánki Bernadett 5.b)

Dance Show, szóló serdülő MTMSZ Őszi Kupa: 3. Bánki Bernadett 5.b

 

Módosítás dátuma: 2016. június 06. hétfő, 12:14