Tanulmányi és művészeti versenyek 2017-2018 | | Nyomtatás | |
2017. november 14. kedd, 11:52 |
ALSÓ TAGOZAT
Kerületi matematikaverseny 3. Papp Marcell 2.a Felkészítő: Siránné Kiss Mária
Kerületi mesemondó verseny 2. Kranauer Brigitta 4.b Felkészítő: Virágné Nagy Zsuzsanna
Kerületi rajzverseny Különdíj: Horváth Petra Diána 2.b
Kerületi Vörösmarty Szavalóverseny 2. Papp Marcell 2.a Felkészítő: Zöldiné Szalczinger Dóra
Mesevetélkedő (kerületi) Díjazottak: Mann Mihály 1.a Kis Julianna 1.a (felkészítő: Lászlóné Sulyok Mónika) Tóth Lilien 1.b Mógor Luca 1.b (felkészítő: Józsa Ibolya)
"Szép füzet verseny" (kerületi) Második évfolyam: 3. Nielebock Dora 2.a Negyedik évfolyam: 3. Nielebock Natalie 4.a
"Szép Magyar Nyelv" kerületi komplex verseny 3. Vajk-sziget (Balog Boglárka 4.b, Dömötör Réka 4.b, Dulácska Dániel 4.b) Felkészítő: Virágné Nagy Zsuzsanna Zrínyi matematikaverseny, területi döntő
11. Papp Marcell 2.a Felkészítő: Siránné Kiss Mária
FELSŐ TAGOZAT
Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló 3. Vajk-sziget (Karkiss Máté 7.b, Nagy Dorottya 7.b, Páldi Milán 7.b, Tóth Boldizsár 7.a) Felkészítő: Szűcsné Szalay Gabriella
5. Vajk-sziget (Chen Yi Wei 6.a, Hajdú Gellért 6.a, Kiss Mátyás 6.b, Wang Tian Cong 6.b) Felkészítő: Szűcsné Szalay Gabriella
Fejér Lipót matematikaverseny, kerületi 2. Chen Yi Wei 6.a 6. Nagy Dorottya Sára 7.b
Kerületi informatika verseny 3. Sticza Máté 8.b Felkészítő: Ledő Attila
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny, kerületi: 1. Bross Tamás 8.b Felkészítő: Juhász Péter
Bolyai Természettudományi Csapatverseny, körzeti forduló 9. Vajk-sziget (Galambos Nóra 7.b, Karkiss Máté 7.b, Nagy Dorottya 7.b, Páldi Milán 7.b) Felkészítő: Juhász Péter
Kerületi Népdaléneklő Verseny Arany minősítés: Szóló kategória: Ökrös Margaréta Zsuzsanna 6.b Csoportos ének: Chen Yi Wei 6.a, Fetter Fanni 6.b, Király Blanka 6.a, Ökrös Margaréta 6.b, Polgár Orsolya 6.a Csoportos ének: Babály Tekla 8.a, Nagy-Ferenczi Réka 8.a, Nagy Nóra Katica 8.a, Törő Laura 8.a
Ezüst minősítés: Csoportos ének: Bökfi Bodza 7.b, Nagy Dorottya Sára 7.b, Pethő Réka Sára 7.b, Csoportos ének: Lőrinczi-Biró Krisztina 5.b, Miskolczi Kinga 5.b
Valamennyiük felkészítője: Hódoss Henriette
Kerületi Diákhét Matematika csapatverseny 1. Vajk-sziget (Karkiss Máté 7.b, Nagy Dorottya Sára 7.b, Páldi Milán 7.b, Tóth Boldizsár 7.a) Felkészítő: Szűcsné Szalay Gabriella
Ki mit tud? Versmondó verseny: Arany fokozat: Gyikó Vanda 5.a Felkészítő: Galambosné Juhász Mára Prózamondó verseny: Arany fokozat: Emperger Máté 5.a Felkészítő: Galambosné Juhász Mára Mesemondó verseny: Bronz fokozat: Csákányi Emma 5.a Felkészítő: Galambosné Juhász Mára
Egyéb kategória: Ezüst fokozat: Szederjesi Bence 5.a (bűvész) Felkészítő: Habók János Álmodtam egy iskoláról - a Lőrinci Nagykönyvtár meseíró-pályázata 1. Pápay Dominik 8.b 3. Fedor Maja 7.b Felkészítő: Boldog Gabriella
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti forduló: 13. Vajk-sziget (Galambos Nóra 7.b, Horváth Dániel 7.b, Karkiss Máté 7.b, Páldi Milán 7.b) Felkészítő: Boldog Gabriella
Kerületi Vörösmarty Szavalóverseny
3. Bross Tamás 8.b
Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny, kerületi forduló 2. Nagy Dorottya Sára 7.b 2. Kókai Zalán 8.a 3. Páldi Milán 7.b Felkészítő: Juhász Péter
Kerületi angol nyelvi verseny 2. Weng Jiayi 6.b 2. Tóth Boldizsár 7.a 4. Quan Thanh Lan 7.b 5. Nagy Dorottya 7.b
Tímár Éva vers- és prózamondó verseny (angol) Arany minősítés: Gergely Lili 7.a 2. Szabó Csongor 6.b
Teleki Pál földrajz-földtan verseny, kerületi 5. Nagy Dorottya Sára 7.b 5. Kókai Zalán 8.a Felkészítő: Juhász Péter
Katasztrófavédelmi verseny Kerületi forduló: 1. Vajk-sziget Budapesti forduló: 1. Vajk-sziget Országos döntő: 17. Vajk-sziget Csapattagok: Bross Tamás 8.b, Kókai Zalán 8.a, Nagy-Ferenczi Réka 8.a, Nagy Nóra Katica 8.a, Felkészítő: Juhász Péter |
Módosítás dátuma: 2018. július 04. szerda, 09:46 |