Jutalomkirándulás – Vajk busz

Megosztás Facebookon
Megosztás X-en

Hagyományainkhoz híven megvalósult a „Vajk-busz” jutalom kirándulás, iskolánk kiemelkedő diákjaival. Idén a dinnyési Várpark és Skanzen volt a fő úticélunk. Lehetőségünk adódott lovas kocsizni a településen, valamint sétáltunk egyet a közeli madártani ösvényen. Hazafelé Gárdonyban egy fagyizással zártuk a programot.